13.11.2022 Niedziela – terminarz sportowy na dziś

#mmmecz – Tag do obserwowania/czarno listo

Miłej niedzieli (ʘ‿ʘ)

Piłka nożna #pilkanozna

Ekstraklasa #ekstraklasa
12:30 – Radomiak Radom – Pogoń Szczecin (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3)
15:00 – Lechia Gdańsk – Piast Gliwice (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3)
17:30 – Śląsk Wrocław – Legia Warszawa (Canal+ Sport 3, Canal+ Premium, Canal+ 4K Ultra)

I liga
12:40 – Sandecja Nowy Sącz – Wisła Kraków (Polsat Sport)
15:00 – Chrobry Głogów – Stal Rzeszów
18:00 – Górnik Łęczna – Puszcza Niepołomice
18:00 – Resovia Rzeszów – Zagłębie Sosnowiec

II liga
13:00 – Radunia Stężyca – Znicz Pruszków
14:00 – Zagłębie Lubin 2 – Stomil Olsztyn
16:00 – Polonia Warszawa – Pogoń Siedlce

Anglia – Premier League
15:00 – Brighton – Aston Villa (Viaplay)
17:30 – Fulham – Manchester Utd (Viaplay, Canal+ Sport)

Anglia – Championship
13:30 – Burnley – Blackburn (Viaplay)

Francja – Ligue 1
13:00 – PSG – Auxerre (Canal+ Sport 2, Eleven Sports 2, Eleven Sports 4)
15:00 – Brest – Troyes (Canal+ Sport 2, Canal+ Sport 5)
15:00 – Lille – Angers
15:00 – Montpellier – Reims
15:00 – Nantes – AC Ajaccio
17:05 – Strasbourg – Lorient (Canal+ Sport 5)
20:45 – Monaco – Marsylia (Eleven Sports 3)

Niemcy – Bundesliga
15:30 – 1. FSV Mainz 05 – Eintracht Frankfurt (Viaplay)
17:30 – SC Freiburg – 1. FC Union Berlin (Viaplay)

Niemcy – 2. Bundesliga
13:30 – 1. FC Nürnberg – Paderborn (Viaplay)
13:30 – Arminia Bielefeld – Magdeburg (Viaplay)
13:30 – Darmstadt – Furth (Viaplay)

Włochy – Serie A
12:30 – Atalanta – Inter (Eleven Sports 1)
15:00 – AS Roma – Torino (Eleven Sports 1)
15:00 – Monza – Salernitana (Eleven Sports 3)
15:00 – Verona – Spezia (Eleven Sports 2)
18:00 – AC Milan – Fiorentina (Eleven Sports 2)
20:45 – Juventus – Lazio (Eleven Sports 2)

Portugalia – Liga Portugal
19:00 – Benfica – Gil Vincente (Eleven Sports 4)
21:30 – Famalicao – Sporting (Eleven Sports 4)

Brazylia – Serie A
20:00 – America MG – Atletico GO
20:00 – Athletico-PR – Botafogo RJ
20:00 – Bragantino – Fluminense
20:00 – Ceara – Juventude
20:00 – Corinthians – Atletico-MG
20:00 – Cuiaba – Coritiba
20:00 – Goias – Sao Paulo
20:00 – Internacional – Palmeiras (Polsat Sport Premium 1)
20:00 – Santos – Fortaleza

Czechy – 1. Liga
18:00 – Zlin – Slavia Praga (Polsat Sport Premium 1)

Holandia – Eredivisie
16:45 – Feyenoord – Excelsior (Polsat Sport Premium 2)

Ukraina – Premier League
12:00 – Oleksandriya – Veres-Rivne
12:00 – Worskła Połtawa – Dnipro-1
14:00 – Dynamo Kijów – Kołos Kowaliwka
14:00 – Metalist 1925 – Inhułeć
14:00 – Szachtar – FK Zoria Ługańsk

F1 #f1

GP Brazylii
19:00 – wyścig (Eleven Sports 1)

Tenis #tenis

ATP Finals w Turynie – faza grupowa
14:00 – C. Ruud (Norwegia, 4) – F. Auger-Aliassime (Kanada, 6) (Polsat Sport Extra)
21:00 – R. Nadal (Hiszpania, 2) – T. Fritz (Niemcy, 9) (Polsat Sport Extra)

Hokej na lodzie #hokej

USA – NHL
19:00 – Philadelphia Flyers – Dallas Stars (Viaplay)
00:00 – Boston Bruins – Vancouver Canucks (Viaplay)
00:00 – Minnesota Wild – San Jose Sharks (Viaplay)
01:00 – New York Rangers – Arizona Coyotes (Viaplay)
01:00 – Tampa Bay Lightning – Washington Capitals (Viaplay)
02:00 – Seattle Kraken – Winnipeg Jets (Viaplay)

Koszykówka #koszykowka

Eurobasket – eliminacje
20:00 – Chorwacja – Polska (TVP Sport)

USA – NBA
18:00 – New York Knicks – Oklahoma City Thunder (Canal+ Sport 2)
00:00 – Cleveland Cavaliers – Minnesota Timberwolves
00:00 – Washington Wizards – Memphis Grizzlies
01:30 – Philadelphia 76ers – Utah Jazz
02:00 – Chicago Bulls – Denver Nuggets
03:00 – Sacramento Kings – Golden State Warriors
03:30 – Los Angeles Lakers – Brooklyn Nets

Koszykówka 3×3
16:30 – Lotto 3×3 Liga (Polsat Sport News)

Piłka ręczna #pilkareczna

Bundesliga
14:00 – Rhein-Neckar – Lemgo (Viaplay)
16:05 – Kiel – Goppingen (Viaplay)

ME kobiet
18:00 – Holandia K – Hiszpania K (Eurosport 2)
20:30 – Francja K – Czarnogóra K (Eurosport 2)

Rugby #rugby

Ekstraliga
16:00 – Ogniwo Sopot – Arka Gdynia

Anglia – Premiership Rugby
Saracens – Northampton (Viaplay)

Siatkówka #siatkowka

PlusLiga
14:45 – Barkom – Kędzierzyn-Koźle (Polsat Sport)
17:30 – Cuprum Lubin – Skra Bełchatów (Polsat Sport)
20:30 – Stal Nysa – Aluron CMC Warta (Polsat Sport)

Włochy – SuperLega
18:00 – Siena – Modena (Polsat Sport Premium 3)
20:30 – Verona – Monza (Polsat Sport Premium 2)

Łyżwiarstwo szybkie
13:00 – Puchar Świata w Stavanger (Polsat Sport News)

Łyżwiarstwo figurowe
12:15 – Grand Prix Sheffield (Polsat Sport Premium 2)
20:00 – Grand Prix Sheffield (Polsat Sport News)

Snooker
13:45 – UK Championship (Eurosport 1)
19:45 – UK Championship (Eurosport 1)

Kolarstwo przełajowe
13:30 – Puchar Świata w Beekse Bergen (Eurosport 2)
15:00 – Puchar Świata w Beekse Bergen (Eurosport 2)

Jeździectwo
12:55 – Cavaliada Tour w Warszawie (TVP Sport)

Boks
16:20 – Memoriał Leszka Drogosza w Kielcach (TVP Sport)

#mecz